Головна » Рибки гуппі догляд
Рибки гуппі догляд

Рибки гуппі догляд

Рибки гуппі догляд. Гуппі є беззаперечним номером один серед любителів рибок. Не дивно, адже рибки приносять колір в акваріум, надзвичайно охоче розмножуються і навіть прощають дрібні помилки в догляді.

Характеристики гуппі

фото
  • Походження: Південна Америка
  • розмір: 3-5 см
  • Температура води: 22-24°C
  • Розмір акваріума: не менше 54 л
  • Ймовірна тривалість життя: максимум 4 роки

Термальні джерела – це насолода

Рибки гуппі догляд

Країною походження гуппі є північно-східний регіон Південної Америки, наприклад північна Бразилія або Венесуела, а також прибережні острови. Проте на сьогодні люди розселили рибок у різних регіонах світу. Тропічні види знаходять оптимальні умови в термальних джерелах або виходах охолоджувальної чи стічної води.

Рибки гуппі догляд – незліченні нащадки мільйонів риб

фото

Гуппі належать до сімейства зубастих коропових. Оскільки вони надзвичайно плідні в розмноженні, їх називають «мільйон риб». Самка може мати від 20 до 100 дитинчат протягом місяця. При максимальній довжині 3 см самці помітно менші за самок і набагато яскравіше забарвлені. Ендлерська гуппі трохи менша, але принаймні така ж барвиста, як класична племінна гуппі. Ця селекційна форма найбільше наближається до дикої гуппі.

Вітаміни надають гуппі блиск

Рибки гуппі догляд

Годувати гуппі слід живим і сухим кормом. Крім рибок, глядач може насолоджуватися особливо якісним і багатим на вітаміни кормом: чим краще годують різноколірних акваріумних мешканців, тим яскравіше сяють їхні фарби. особливими ласощами для гуппі є комарині личинки та креветки. Ця надводна риба виявляє захоплення харчуватися на поверхні води.

Рибки гуппі догляд

фото

Ідеальна температура для гуппі становить від 22 до 24°C. Але регулярна підміна води обов’язкова. Збираючи групу, порахуйте приблизно три самки на одного самця. Аксесуари для гуппі нічим не відрізняються від інших акваріумів. Вони люблять пишні рослини навколо себе. Однак вони теж люблять зривати занадто тонкі рослини. При правильному утриманні ці популярні акваріумні мешканці можуть прожити до чотирьох років. Також дуже підійдуть плавучі рослини. Вони пропонують численні схованки, особливо для молоді.

Цікаво  Яких рибок вибрати для акваріума?

Дивіться також: Акваріум для початківців – перший акваріум та Боротьба з водоростями в акваріумі

Прокрутка до верху