Головна » Чи підходить Конг іграшка для цуценяти?
Чи підходить Конг іграшка для цуценяти?

Чи підходить Конг іграшка для цуценяти?

Чи підходить Конг іграшка для цуценяти? З року в рік набирає популярності маленька руда грушоподібна – іграшка собачка. Багато біхевіористів рекомендують гру з Конгом як один з елементів, що задовольняють основні потреби собаки. Чи підійде ця іграшка і для цуценят?

Що таке Конг і для чого він використовується?

Конг – це іграшка для собак, виготовлена ​​з дуже міцної гуми. Він грушоподібної форми, з додатковими борозенками, що трохи нагадує сніговика. Має більший отвір внизу і менший зверху, а всередині іграшка порожня. Центр можна заповнити їжею, яку собака повинна буде витягувати зсередини язиком.

Міцна конструкція Конга означає, що собака може гризти й жувати іграшку, не турбуючись про її руйнування. Таким чином він задовольняє одну зі своїх найважливіших поведінкових потреб – потребу жувати та кусати. Отримуючи їжу таким чином, собака заспокоюється і заспокоюється, тому що жування відчуває насичення. Це допомагає в лікуванні розладів поведінки, а також є чудовим способом зайняти вашу собаку в стресових ситуаціях. Це також чудово підходить для великих їдців, які схильні їсти занадто швидко.

Він також ідеально підходить для цуценят, особливо тих, у кого є проблема гіперактивності. Це допомагає навчитися заспокоюватися і дуже корисно на початковому етапі навчання залишатися вдома. Це також дуже хороший спосіб уникнути пошкоджень в домашніх умовах, коли у малюка починають свербіти зуби. Вам просто потрібно не забувати адаптувати Конга до здібностей цуценя і спостерігати за ним під час гри з Конгом, особливо під час перших спроб.

Цікаво  Обов'язковість намордника: які породи собак мають носити намордник

Як вибрати конг для цуценяти?

Іграшки Конг представлені в різних розмірах (у випадку Конг Classic від S до XXL), а також у різних варіантах жорсткості. Розмір повинен бути адаптований до ваги та розмірів собаки. Занадто великий Конг не тільки полегшить собаці з’їдання вмісту, але також може становити серйозну загрозу, якщо собака застрягне щелепою під час гри. З іншого боку, занадто малий розмір може призвести до розчарування, спричиненого нездатністю дістатися до вмісту та застрявання язика всередині іграшки. У випадку з цуценятами швидкорослих порід це означає необхідність змінювати розмір іграшки в міру зростання песика.

Для цуценят, у яких ще є зуби або вони знаходяться в процесі заміни зубів, Конг Puppy буде найкращим вибором. На відміну від класичного варіанту іграшка, цей вид більш м’який і делікатний, завдяки чому краще пристосовується до щелепи цуценя і більш безпечний для його зубів і ясен. Випускається в розмірах від XS до L і у двох кольорах – світло-блакитному і рожевому.

Окрім версії Puppy, існують також інші варіанти. Найбільш стандартною є версія Classic, з характерним червоним забарвленням, призначена для більшості дорослих собак. Існує також версія Senior у фіолетовому кольорі, яка, як і Puppy, виготовлена ​​з м’якшої гуми та призначена для собак із ніжнішими щелепами та відсутніми зубами. Для справжніх руйнівників є також чорний варіант Extreme, який набагато міцніший і легко справляється з найсильнішими собачими щелепами.

Чим наповнити Конг? – чи підходить Конг іграшка для цуценяти?

Ідей для наповнення конга маса. Крім оригінальної пасти (яка, на жаль, відрізняється дуже високою ціною й убогим складом), ви можете самостійно наповнювати конг за різними рецептами, забезпечуючи своєму собаці розвага різного ступеня складності.

Цікаво  Французькі породи собак з фото, назвами та описом

Найкраще для початку доповнити іграшку звичайним вологим кормом, який собака їсть щодня. Завдяки цьому ви уникнете зайвих ласощів, які можуть сприяти несприятливим змінам балансу вашого раціону та призвести до ожиріння. Цуценята, які їдять тільки сухий корм, можуть розмочувати його і, коли він перетвориться на кашку, наповнювати ним Конг. Для собак, які сидять на дієті, так само добре підійде фарш або м’якуш фруктів і овочів. Однак слід бути обережним із такими добавками для собак, які перебувають на комерційних дієтах, оскільки вони можуть призвести до діареї.

Якщо пес добре справляється з таким підготовленим Конгом, ви можете збільшити рівень складності, частково або повністю заморозивши іграшку разом з її вмістом. Завдяки цьому собаці до вмісту буде потрібно набагато більше часу, що зробить гру з Конгом довшою.

Дивіться також: Собака

Прокрутка до верху