Головна » Чи можна коту їсти макарони?
кіт

Чи можна коту їсти макарони?

Чи можна коту їсти макарони? Деякі з наших чотирилапих виявляють інтерес до їжі, яка їм не призначена. Іноді ми дивуємося, що вони хочуть спробувати каву, фрукти й навіть солодощі. Чи повинен відповідальний опікун дозволяти своєму коту робити подібні кулінарні експерименти? А може, непогано було б самостійно урізноманітнити раціон вихованця? Сьогодні ми відповімо на питання, чи можна коту їсти макарони на сніданок, обід або вечерю.

Кіт і макарони – як здорово урізноманітнити раціон кота?

Раціон кота повинен складатися з повноцінного котячого корму, збалансованого за поживністю і калорійністю. Рослинні продукти також містять цінні вітаміни та мінерали та можуть бути цінним компонентом котячого раціону, але після належної обробки та в правильних кількостях. Адже коти – м’ясоїдні тварини. Однак іноді ми помічаємо, що наша кішка любить макарони або цікавиться іншою їжею. Чи можемо ми дати це йому?

Пшеничні макарони складаються в основному з крохмалю, який ставитися до вуглеводів. Після відповідної обробки цей інгредієнт добре засвоюється кішками, тому він часто зустрічається в сухих кормах для цих тварин. Сирі макарони можуть бути шкідливими, але після термічної обробки вони стають їстівними для кота. Однак він все ще не збалансований відповідно до своїх потреб, тому краще давати його сухим і сухим вологий повнораціонний корм для котів. Їх використання, безумовно, здоровіше. Готовий корм для тварин містить 100% поживних речовин, необхідних для життєдіяльності тварин, і при цьому ідеально складений за калорійністю. Завдяки цьому нам не потрібно гадати, чи можна коту їсти макарони, чи іншу «людську» їжу, і ми впевнені, що його раціон ідеально відповідає його потребам.

Цікаво  Чому кішка не хоче обійматися?

Слід пам’ятати, що перше правило правильного харчування чотирилапого – його раціон повинен бути повноцінним і збалансованим. Не давайте коту залишки їжі з власного столу. Страви, які ми готуємо собі, не збалансовані відповідно до потреб котячого організму. Крім того, страви для людей, приготовані на основі пасти, часто містять соуси, споживання яких також не робить цілющий вплив на травну систему нашого вихованця.

кіт їсть корм

Дієта для муркотіння – як її збалансувати? – чи можна коту їсти макарони?

Знаючи відповідь на питання, чи можна коту їсти макарони та інші продукти, призначені для людини, слід подумати, як правильно підібрати для нього збалансований раціон. Самостійне приготування домашній котячий корм надзвичайно складно, тому що, навіть якщо ми уникаємо вживання небезпечних для кота речовин, ми можемо легко сплутати пропорції різних інгредієнтів і, таким чином, дати коту їжу, яка є неповною з точки зору вмісту поживних речовин. Це, своєю чергою, може призвести до численних проблем зі здоров’ям нашої кішки.

Готові повнораціонні корми містять всі необхідні для здоров’я кішки інгредієнти (як тваринного, так і рослинного походження), а також випускаються в різних варіантах, призначених для вихованців певного віку. Крім того, їх різноманітність означає, що ми можемо легко задовольнити потребу в зміні смаку та консистенції страв, як показують наші улюблені муркотіння. найщасливішими, коли вони щодня отримують їжу, яка гарантує їм різні враження, але постійні з точки зору складу. Ми можемо досягти цього, використовуючи повноцінні готові до споживання продукти.

Додатковою перевагою повноцінних готових кормів є те, що їх етикетки забезпечені таблицею поживності, що значно полегшує порціонування продуктів особами, які здійснюють догляд. Завдяки цьому ми можемо регулювати вагу їжі, яку дають вихованцеві, відповідно до його харчових потреб, і водночас дізнаємося, скільки приймання їжі йому давати на день. Якщо ми сумніваємося, як годувати свого підопічного, щоб забезпечити йому найкращі умови для розвитку, краще проконсультуватися з дієтологом або ветеринаром.

Цікаво  Породи рудих котів - сонячні улюбленці

Читайте також: Як правильно мити кота?

Прокрутка до верху