Головна » Як захистити кабелі від гризунів?
Як захистити кабелі від гризунів

Як захистити кабелі від гризунів?

Як захистити кабелі від гризунів? Гризуни чарівні, але назва зобов’язує що вони кусають усе, що в межах досяжності їхніх зубів. Як захистити кабелі від всюдисущих тварин, а самі кабелі від ураження струмом?

Гризуни, великі й малі, веселі, милі й доброзичливі тварини. Вони часто бігають по квартирі, як собака чи кішка. Бути гризуном, однак, зобов’язує, тому їхні зуби зазвичай містять усе, що може поміститися в рот.

Найчастіше від цього страждають різні види кабелів – гризуни дуже охоче гризуть пластикові та гумові оболонки. Все ж таки, як захистити кабелі від гострих як бритва зубів і домашніх тварин від ураження струмом?

Як захистити кабелі від гризунів?

Можна купити спеціальні чохли для кабелів – з пластику. Звичайно, вихованець може їх і гризти, тому час від часу варто міняти вже зламані. Кришки значно ускладнюють доступ гризунів до кабелів – їм потрібно більше часу, щоб прогризти пластик, ніж м’яку гуму кабелю.

У зоомагазинах можна придбати спеціальний спрей, який ефективно відлякує тварин від укусів – у нього дуже неприємний смак. Його перевага також в тому, що його можна використовувати не тільки для кабелів, але і для плінтусів, меблів і т.д.

щур
Як захистити кабелі від гризунів?

Можна змастити кабелі лимоном – його кислуватий смак ефективно відлякає гризунів. Однак пам’ятайте, що не можна змащувати ним вже перекушені кабелі! Через деякий час, коли тварина знову дістанеться до кабелів, повторіть процедуру.

Можна розташувати троси на висоті, щоб гризун не міг до них дотягнутися – для цього можна використовувати спеціальні гачки, встромлені в стіну. Однак такі скупчення кабелів найкраще заховати на стіні за шафою, щоб вони не виглядали неестетично.

Цікаво  Чим годувати декоративного кролика? - що можна, а що не можна давати кролику?

Читайте також: Обладнання клітки для хом’яків, Як доглядати за домашнім щуром? та Як доглядати за Сирійським хом’яком?

Прокрутка до верху