Головна » Де погладити кота?
Де погладити кота

Де погладити кота?

Де погладити кота? Чи варто терти коту живіт? Або краще в голову? Яких місць на тілі кота уникати? Погладити кота – справжнє випробування! Зразок погладжування кішки може бути корисним – обов’язково ознайомтеся з ним, перш ніж торкатися муркотіння.

Ви могли б легко написати докторську дисертацію про гладінь кота і все одно не виснажитися. Всі знають, що це може бути складним завданням – не кожному коту це подобається, не кожен дозволить його погладити, але ми постійно намагаємося знайти спосіб, щоб гладити приносили задоволення не тільки собі, але й коту.

По-перше – ми гладимо лише ту кішку, яка хоче, щоб її гладили, і коли вона хоче, щоб її гладили. Основний принцип всіх стосунків з кішками, собаками (також людьми) говорить, що обидві сторони повинні бути готові до контакту. Кота, який не хоче, щоб його гладили, не можна гладити – незалежно від місця. Нумо поважати, що у нашого кота такий день, або така особистість. Не всі коти люблять, коли їх гладять. Якщо ви стурбовані тим, що це щось погане, ми вас заспокоюємо – це не єдиний спосіб, яким вони виявляють любов і прихильність.

Погладь мене тут – місця абсолютно безпечні – де погладити кота

Найбезпечніші місця на тілі кота, де він любить торкатися:

  • голова кота – особливо місця за вухами та їх кінчики;
  • щоки та підборіддя;
  • спина та потилиця та місця навколо основи хвоста.
Цікаво  Породи котів з великими вухами - чарівні супутники

Як правило, кішки сприймають і люблять, коли їх гладять в цих місцях – вони можуть це показати самі, «підсунувшись» під руку.

Чому ці місця? Це зони з найбільшим запахом – таким чином кішка залишає їх на руках опікуна, своєрідно позначаючи. З цієї ж причини кішки часто труться чолом об господаря.

дівчіна з котом

Тут не погладьте – заборонені місця

Зазвичай кажуть, що кішки не люблять тертя живота. Це пов’язано з тим, що живіт – дуже чутливе місце для кішки. Однак ніщо не заважає погладити живіт кота, який нам довіряє. Мало того, багато котів навіть люблять, коли їх гладять по м’якому животику! Коти також зазвичай не люблять гладити лапи – особливо задні лапи й хвіст. Але й тут є винятки. Є коти, яким подобаються ласки лапками.

Звісно, ​​багато залежить і від стосунків з опікуном – власне, від цього залежить усе. Чим ближче до інтимності й довіри, тим більше задоволення кішка отримає від дотиків вихователя. Тож варто з часом розширювати поле погладжування кота та будувати взаємну дружбу.

Як гладити кішку? – де погладити кота

Те, які ласки любить наша кішка, справа дуже індивідуальна, але зазвичай дуже швидко господар дізнається, які дотики кішці подобається найбільше. До незнайомого кота на початку найкраще підійти стримано й делікатно. Також завжди слід уважно спостерігати за сигналами про те, що кішці набридло гладити – першим є виляння хвостом, додатково може відштовхнути вас лапою. Якщо ми проігноруємо цей сигнал, ми можемо наразитися на котячий гнів, який може закінчитися болісним нападом – укусом або подряпиною.

Пам’ятайте про обережність з незнайомцями, особливо з дикими котами. Вони можуть злякатися, а відповіддю на страх може бути агресія. Крім того, такі кішки можуть бути переносниками небезпечних захворювань, наприклад, паразитів.

Цікаво  Коти породи шиншила - опис, здоров'я, характер та догляд

У кота течуть слини, коли його гладять – що це означає?

Не у всіх котів течуть слини, коли їх гладять, але цей незвичайний симптом можна спостерігати у деяких особин, і це означає, що кіт… щасливий. Кішки іноді виділяють слину у відповідь на подразник, який їм подобається, і коли вони приємно проводять час. Слинотеча може супроводжуватися або не супроводжуватися муркотінням.
Однак слинотеча може бути симптомом захворювань порожнини рота, тому, якщо ви помітили краплі слини під час погладжування – зазвичай підборіддя – спочатку перевірте стан зубів вашої кішки.

Чому кішка кусається, коли її гладять?

Ніжне покусування при пестощах – елемент котячої гри та ніжності. Коли мама-кішка доглядає за своїми малюками, вона ретельно їх вилизує і гризе – так само кішка поводиться стосовно опікуна, якому вона довіряє. Таке кусання не дуже боляче і його легко відрізнити від агресивної поведінки – воно супроводжується не нявканням і риттям кігтів, а муркотінням і кружінням. І хоча з людської точки зору це часто неприємно – ні в якому разі не варто відкидати уїдливе муркотіння, а цінувати його відданість – це справжній комплімент від кота.

Коли слід усунути клювання? Коли кішка ставиться до них як до розваги, а наші руки як до іграшки. Найчастіше це наслідок помилок у вихованні, і оскільки це може бути обтяжливо (і боляче), чи краще їх змінити? як? Перенаправляючи його увагу на іграшку – вудку для кота, м’ячик або мишку.

Читайте також: Кіт

Прокрутка до верху