Головна » Маленькі породи котів – ідеальні домашні улюбленці
Маленькі породи котів - ідеальні домашні улюбленці

Маленькі породи котів – ідеальні домашні улюбленці

Маленькі породи котів. Якщо ваша мрія мати кішку, яка завжди здаватиметься ніжно маленькою, немов «вічне кошеня», то дана добірка повинна вас зацікавити. Тут ви знайдете породи кішок, розміри яких майже не відрізняються від кошенят, що трохи подорослішали. Хоча ці мініатюрні кішки – задоволення не з дешевих, і знайти хороший розплідник може бути дуже складно. Проте, з кожним роком вони стають все більш популярними.

Сінгапурська кішка

Сінгапурська кішка

Це одна з найкрихітніших порід кішок у світі. Вага дорослої тварини становить лише 2-3 кг, а тривалість життя 12-15 років. Ці малюки мають невелике тіло, витончені довгі ноги й маленьку голову. Їхня вовна часто пофарбована в коричнево-сріблясті відтінки з темними смужками та плямами. Сінгапурські кішки відомі своєю лагідною та доброзичливою натурою. Бувши дуже активними та допитливими, вони завжди готові грати та досліджувати навколишній світ.

Походження породи сягає корінням більш ніж 300 років тому. Вважається, що порода з’явилася завдяки різним породам кішок, які прибували на кораблях до Сінгапуру та схрещувалися з місцевими бездомними тваринами. Народження кошенят для сінгапурської кішки проблематичне. Тому нерідко кошенята з’являються на світ шляхом кесаревого розтину.

Цікавий факт: Ця порода така мала, що відома своєю звичкою спати в стічних ямах і жити у водостоках.

Манчкін

Манчкін

Ця порода кішок відрізняється унікальною особливістю: їхні лапки коротші, ніж у звичайних кішок у 2-3 рази, та їх рухи нагадують тхорів. Це надає манчкінам особливу «родзинку». Представники породи можуть бути різноманітних забарвлень, які вага зазвичай становить від 2.5 до 4.5 кг. Понад те, манчкіни вважаються довгожителями, оскільки їхня середня тривалість життя становить 15 років і навіть більше. Ці кішки славляться своєю здатністю пристосовуватися до різних умов і є чудовими компаньйонами.

Цікаво  Найпопулярніші породи котів - оберіть свого ідеального улюбленця

Цікавий факт: Перші згадки про манчкін зустрічаються ще в 1940-х роках, але офіційне визнання породи отримала тільки в 1990-х роках. З того часу вони завоювали безліч шанувальників по всьому світу своїм унікальним зовнішнім виглядом та веселою вдачею.

Бамбіно

Бамбіно

Ця порода кішок вражає своїм особливим зовнішнім виглядом: вони мають короткі лапки та не мають вовни на тілі. Назва «Бамбіно» походить від італійського слова, яке означає «маленька дитина», відображаючи їх компактний та чарівний розмір.

Представники цієї породи характеризуються доброзичливою і лагідною вдачею. Вони люблять увагу своїх господарів та легко спілкуються з іншими тваринами. Часто ці кішки стають відданими домашніми улюбленцями та радують своїх власників своїм веселим та життєрадісним характером.

Середня вага дорослих бамбіно становить від 2 до 4 кг, що робить їх чудовими тваринами для домашнього утримання. Кішки часто живуть від 12 до 15 років і навіть більше.

Цікавий факт: Порода бамбіно була виведена на початку 2000-х років у США шляхом схрещування сфінксів та манчкінів. З того часу вони завоювали популярність своїм неповторним зовнішнім виглядом та доброзичливим характером.

Кінкалоу

Кінкалоу

Ця одна з найменших котячих порід у світі, яка виділяється своїми завитками вух, що надає кішкам неповторного та загадкового вигляду. Представники породи мають щільну шерсть середньої довжини та яскраві, виразні очі. Зазвичай у кішок приглушений мисливський інстинкт, доброзичливий і лагідний характер. Вони часто роблять своїх господарів щасливими завдяки своїй відданості та любові.

Середня вага дорослої тварини становить 3-4 кг, зріст – 16-20 см, довжина тіла – близько 30 см. Живуть кішки від 12 до 15 років і навіть більше.

Цікавий факт: Порода була створена шляхом схрещування кількох порід кішок, таких як скоттиш-фолд, манчкін та американська короткошерста кішка, а потім були відібрані кішки з бажаними генетичними характеристиками, включаючи завитки вух.

Цікаво  Породи котів з короткими лапами - унікальні домашні улюбленці

Наполеон (Менует)

Наполеон (Менует)

Це дуже ніжні та добрі кішки, які приносять теплоту свого котячого серця до будь-якої оселі. Вони дуже прив’язуються до своїх господарів і погано переносять розлуку. Тому не варто тримати їх у будинку, де рідко бувають люди, оскільки кішка може легко почати страждати від самотності. Попри те, що у цієї породи може бути різноманітне забарвлення, але їх мордочки відрізняються відомою формою і великими виразними очима.

Наполеони мають дуже м’який і терплячий характер. Вони не балакучі, дуже довірливі, не набридають якщо господар зайнятий і абсолютно неагресивні.

Доросла кішка важить близько 2-2,5 кг, а кіт – до 3 кг. Живуть до 15 років, а за правильного догляду можуть і довше.

Цікавий факт: назва “наполеон” походить від французького імператора Наполеона Бонапарта. Воно було обрано через їх невеликий зріст і аристократичну елегантність, що нагадує образ французького імператора.

Скукум

Скукум

Це дивовижна порода карликових кішок з пишною, кучерявою вовною та неймовірним характером. Вони мають щільну статуру і короткі, але міцні лапки, що надає їм унікального і чарівного вигляду.

Кішки мають грайливий, лагідний і дуже активний характер. Вони із задоволенням беруть участь в іграх, особливо люблять поганяти м’ячик. Їх особливістю є відсутність страху перед водою, що значно полегшує догляд за вовною.

Коти цієї породи важать 4 кг, а кішки менше ніж 3 кг. Живуть від 12 до 14 років, за умови, що вони одержують достатньо турботи та уваги з боку своїх власників.

Цікавий факт про породу: Скукуми це досить мовчазні кішки, у них немає схильності до зайвого нявкання. Свої почуття вони висловлюють стриманіше, що робить їх ідеальними компаньйонами для тих, хто цінує тишу та спокій у домі.

Цікаво  Чому кішка не хоче обійматися?

Скіф-Тай-Дон (Той-Боб)

Скіф-Тай-Дон (Той-Боб)

Це порода кішок з’явилися після того, як у двох сіамських кішок народилося дивне короткохвосте кошеня. Він був дуже маленький і саме з нього почалося розведення цієї породи.

Представники цієї породи мають грайливий і живий характер, вони неконфліктні й добре ладнають з іншими тваринами в будинку. Вони люблять увагу і часто випрошують ласку плюхаючись на спину і піднімаючи лапи вгору. Їх грайливість зберігається як і молодому, і у зрілому віці.

Народжуються кішки вагою 35-55 г, що вдвічі менше, ніж у звичайних порід кішок. Вага дорослої тварини становить лише 2,5 кг. Попри невеликі розміри кішки, не мають виражених дефектів статури. Скелет пропорційний та покритий розвиненою мускулатурою. Крім того, кішки відрізняються відмінним здоров’ям та гарним імунітетом. Тривалість життя становить 12-15 років. Проте деякі представники цієї породи доживають до 20 і більше років.

Читайте також: Коти породи шиншила – опис, здоров’я, характер та догляд

Прокрутка до верху