Головна » Породи котів для дітей – найкращі друзі малечі
Породи котів для дітей - найкращі друзі малечі

Породи котів для дітей – найкращі друзі малечі

Породи котів для дітей – найкращі друзі малечі. Вибір вихованця – відповідальна справа, особливо якщо у вашій родині є діти. Адже небагато порід кішок мають достатнє терпіння і м’який характер, щоб брати участь в іграх дитини.

Екзот

Екзот

У цієї породи дуже мила кумедна мордочка, яка сподобається абсолютно будь-якій дитині. Ще один безперечний плюс – повна відсутність агресивності, а також довірливість до людей. Це віддані створіння, які спокійно та із задоволенням братимуть участь у будь-яких іграх, запропонованих ним.

Ще одна приємна відмінна риса – короткошерстість, а значить і вовни від них буде мало.

Регдол

Регдол

У цих кішок практично нульовий больовий поріг, а також знижений тонус м’язів. Вони лагідні та довірливі, тому перш ніж вибирати цю породу, поясніть дитині, що це живі істоти, але не іграшки.

Регдолли повільно дорослішають і залишаються малими дітьми навіть після досягнення ними 4-річного віку.

Рагамафін

Рагамафін

Це віддана і довірлива порода, але водночас украй ревнива, тому намагатиметься зайняти головне місце в будинку, якщо там живуть ще й інші домашні вихованці.

Ці вихованці уразливі й погано переносять самотність. Їм постійно потрібна компанія пет-батьків.

У них довга шерсть, яка потребує особливо ретельного догляду.

Наполеон

Наполеон

“Пушистик” цієї породи чимось схожа на милу м’яку іграшку. У неї короткі лапки, чарівна мордочка і довга шовковиста шерсть.

Це грайливі та енергійні створіння, які також не можуть без своїх пет-батьків і бувають надмірно довірливими. Про них потрібно ретельно дбати, особливо про їхню вовну.

Сноу-шу

Сноу-шу

Неймовірно красива та ласкава кішечка, яка порадує ваших дітей. Вона має свою відмінну рису – вони дещо стримані в прояві почуттів. Але вона віддана, грайлива, енергійна, просто любитиме ваших дітей і із задоволенням проводити з ними час.

Цікаво  Чарівна Бенгальська кішка: краса, грація та характер

Бамбіне

Бамбіне

Це гібрид канадського сфінкса та манчкіна, тому вони такі зворушливі та чарівні створіння. У них м’який характер, і вони чудово ладнають із дітьми.

Двельф

Двельф

І за своїм зовнішнім виглядом, і характером вони мало чим відрізняються від бамбіно, хіба що загнутими назад вушками. Чудово підійдуть для дітей, але через відсутність вовни вкрай чутливі до холоду.

Корніш-рекс

Корніш-рекс

Це розумні й ласкаві створіння, вкрай доброзичливі, але водночас не терплячі грубого поводження. У них кучерява шерсть, яка вимагає особливого догляду, але в іншому вони невибагливі.

Лаперм

Лаперм

Кішки породи лаперм грайливі та енергійні, але також неймовірно делікатні. Вони товариські, але з розвиненим мисливським інстинктом.

Їхня вовна в’ється від природи, тому і грумінг має бути відповідним.

Пуделькет

Пуделькет

Як видно з назви, у них коротка вовна, що в’ється, чимось нагадує пуделя. Звідси й назва породи.

Це ніжні та лагідні створіння, які люблять дітей та проводити з ними час в іграх.

Яких кішок краще не заводити

Є породи, які в жодному разі не підійдуть, якщо у вас у сім’ї є діти. Вони мають свій темперамент, яким вони не готові поступитися навіть заради людських дитинчат.

До таких порід належать:

  • Перська кішка – у цієї породи дуже великий особистий простір, яким вона не готова ділитися. Вона не любить шуму чи суєти, а якщо спробувати взяти її на руки проти її волі, то може й подряпати кривдника.
  • Сіамська – так, вона активна і любить пограти, але ще й уразлива і горда. Свій характер вона демонструє всім, у тому числі й дітям.

Читайте також: Породи чорних котів – містичні та чарівні супутники

Прокрутка до верху