Головна » Як зрозуміти що собака захворіла?
Як зрозуміти що собака захворіла?

Як зрозуміти що собака захворіла?

Як зрозуміти що собака захворіла? Чому собака чхає і коли це може бути симптомом більш серйозного захворювання? Часте чхання у вашої собаки може свідчити про нежить, алергію або пошкодження носа. Якщо ваша собака чхає, подивіться на неї уважно. Так званий Зворотне чхання у собаки може виглядати досить небезпечно, але воно часто зустрічається у собак.

Чхання собаки не повинно викликати занепокоєння, якщо воно не супроводжується іншими тривожними симптомами у собаки. Якщо ваша собака чхає і сопе 2-3 рази на день, особливо після пробудження, хвилюватися нема про що. Це абсолютно нормальна реакція. Що має привернути вашу увагу? Подивіться, чому ваша собака чхає.

Чхання собаки може мати багато причин, але багато з них виявляються нешкідливими, а симптоми швидко зникають – зазвичай протягом кількох днів. Якщо собака чхає кілька разів поспіль і трясе вухами, тре носом або з ніздрів тече кров, це може означати, що в носі застрягло чужорідне тіло, наприклад, паличка, зерно, кулька, камінь тощо. Вам слід негайно звернутися до лікаря. Відвезіть собаку до ветеринара, щоб він допоміг видалити застряглий предмет.

Іноді чхання виникає в результаті механічного пошкодження. Якщо це супроводжується кровотечею з носа та набряком або ранами навколо морди, це може означати, що собака вдарилася носом, через що пошкодила слизову оболонку. У такому випадку зверніться до ветеринара, щоб перевірити ступінь рани. Спеціаліст підбере відповідний метод лікування і надасть відповідні рекомендації.

Як зрозуміти що собака захворіла?

собака

Якщо ви підозрюєте застуду чи інфекцію, перевірте собаку на наявність інших симптомів, таких як:

  • Лихоманка,
  • діарея собаки,
  • блювота,
  • собачий кашель.
Цікаво  Як відучити собаку ганятися за кішкою?

Тоді не варто дивуватися, якщо собака чхне. Незабаром також можуть з’явитися виділення з ніздрів, що означає, що у вашої собаки нежить.

Якщо ви підозрюєте, що ваша собака застудилася, зверніться до ветеринара. Ймовірно, йому потрібно буде дати ліки. Не ігноруйте жодних симптомів хвороби. Пам’ятайте, що якщо крім чхання і нежиті собака падає і трясеться, то у неї може бути бабезіоз – хвороба, що передається кліщем. Тоді необхідний швидкий візит до ветеринара.

Чхання у собаки може бути симптомом серйозних захворювань – наприклад, раку, але також може вказувати на алергію або паразитів. Як правило, чхання і кров з носа є симптомами запущеної стадії захворювання, викликаного паразитами. У разі алергії вам слід час від часу проводити десенсибілізацію свого вихованця у ветеринара та знайти фактор, який викликає алергію, а потім уникати його. У собаки може бути алергія на певну їжу, а також на пилок трав, тому симптоми можуть повернутися навесні.

Зворотне чхання собаки: що це означає?

Як зрозуміти що собака захворіла?

Зворотне чхання собаки – це специфічний тип чхання. Як правило, одиничний «напад» триває недовго (кілька секунд), а може тривати до хвилини.

Може здатися, що собака задихається, коли вона напружується і витягує голову вперед. Звуки, які він тоді видає, нагадують пирхання.

Насправді зворотне чхання у собаки не небезпечно для нього і не зовсім зрозуміло, які його причини. Вважається, що це трапляється з кожною собакою і трапляється принаймні один раз у житті. Однак, якщо зворотне чхання у вашої собаки трапляється часто, вам слід перевірити, чи це не результат проблем з неврологічними, дихальними або травними системами тварини.

фото

Читайте також: Що робити якщо у собаки болять зуби?

Прокрутка до верху