Головна » Що робити якщо у собаки болять зуби?
Що робити якщо у собаки болять зуби

Що робити якщо у собаки болять зуби?

Що робити якщо у собаки болять зуби? Кожен з нас може уявити, як це – коли болить зуб. Це дійсно великі незручності. Вони дійсно можуть зустрітися з будь-ким, не тільки з нами, людьми. Стосовно собак, звичайно. Коли у них болять зуби, це найчастіше викликано як зубним каменем, так і запаленням в області ясен. Тому ви повинні піклуватися про зуби свого вихованця з раннього віку. Як з цим боротися і що робити, якщо у собаки проблеми з зубами? Про це ми розповімо в наступних реченнях.

З раннього дитинства корисно привчати собаку чистити щітку та наклеювати. Чудовим вибором є пасти, що містять достатню кількість елементів, здатних розщеплювати зубний наліт. Ні в якому разі не давайте собаці людську зубну пасту. Натуральні підсолоджувачі є отруйними та зашкодять собаці. Що стосується зубного каменю, то відмінно підходять кубики холодного віджиму. Коли ви вже даєте такі кубики, вам слід зменшити добову дозу корму.

зуби
Що робити якщо у собаки болять зуби?

Які попереджувальні ознаки того, що щось відбувається?

Собак особливо турбує утворення зубного нальоту, що призводить до утворення зубного каменю. Зубний наліт – це не хвороба, а скоріше косметичний дефект. Він мінералізований, тому відкладається і його просто видно. Найчастіше ми можемо розпізнати початок проблем із зубами у собаки по характерному запаху з рота. Вони викликаються бактеріями, розташованими поблизу пошкодженого зуба. Інакше собака може надмірно пускати слину, мати проблеми з приймання їжі та страждати від втрати апетиту.

Собака може їсти без зубів – що робити якщо у собаки болять зуби?

Якщо ви думаєте, що собака без зуба або кількох зубів не зможе їсти, ви помиляєтеся. Його ясна також адаптуються до твердіших гранул з часом. В іншому випадку їх також можна занурити у воду, і собака не матиме проблем з’їсти їх. Йогурт для собак та інші спеціальні корми чудово підходять як добавка.

Цікаво  Як захистити собаку від кліщів?

Читайте також: Як часто потрібно мити собаку?, Як вивести бліх у собаки? та Чи можна спати з собакою?

Прокрутка до верху