Головна » Порода сірих котів – величні та елегантні компаньйони
Порода сірих котів - величні та елегантні компаньйони

Порода сірих котів – величні та елегантні компаньйони

Порода сірих котів. Як красиво виглядає блискуча, ніби переливається різними відтінками, шерсть сірої кішки. Забарвлень у кішок буває дуже багато, а ось сірий колір досить рідкісний і виглядає незвичайно. У відбитому сонячному світлі сіра шубка набуває блакитного відтінку, через що їх ще називають блакитними кішками. У цьому є щось містичне, чи не так?

Сірий колір вовни, своєю чарівною незвичністю, підкорив серце багатьох людей на планеті, підкорить і Ваше.

Шартрез

Шартрез

Як багато позитивних емоцій приносить із собою володіння цією кішкою! Прекрасна, дуже м’яка на дотик, сіра шубка і приголомшливі яскраві очі з відтінками від золотого до помаранчевого, роблять їхню зовнішність чарівною. Перша згадка про цих кішок походить від 18 століття, вони ловили мишей і щурів на околицях Парижа. Дуже прив’язуються до свого господаря і люблять проводити час із ним наодинці.

Британська Короткошерста

Британська Короткошерста

Ця порода кішок має велику різноманітність кольорів забарвлення, але найпопулярніша серед любителів цієї породи є темно-сірий колір. Очі з забарвленням від мідного до яскраво-золотого прикрашають милу мордочку кішки. Під час першої та другої світових воєн ця порода майже повністю вимерла у Великій Британії, і лише кілька екземплярів, що залишилися, були схрещені з перськими кішками й порода отримала друге життя. Мають незалежний та спокійний характер, прив’язуються до членів своєї сім’ї.

Корат

Корат

Тайська порода цих кішок. Вважається, що вони приносять удачу своїм власникам. Їх дарували нареченим, щоб шлюб був вдалим. Красива, шовковиста шерсть і чарівні великі очі, зеленого кольору, що світиться, надають кішці загадковий і привабливий вигляд. Довга самотність для них нестерпна, їм постійно потрібне суспільство сім’ї та свого улюбленого господаря.

Цікаво  Як привчити кота спати вночі?

Небелунг

Небелунг

Назву свою ця порода кішок отримала завдяки своїй чудовій сірій, з блакитним відливом кольором вовни. Небелунг у перекладі з німецької означає «істота з туману». Дуже скромний і спокійний характер поєднується з грайливістю та бажанням залізти вище для огляду своєї території. Дуже прив’язуються до своїх господарів та членів його сім’ї.

Американська Короткошерста

Американська Короткошерста

Дуже красива порода кішок з густою та шовковистою вовною. Забарвлення шерстки може змінюватись від темно-сірого до сірого-смугастого, що анітрохи не псує їх зовнішній вигляд, а надає їм деяку загадковість. Порода створена на основі британської короткошерстої породи кішок, тому мають багато спільного з ними. Прекрасні мишолови. Відрізняються лагідним і товариським характером, але іноді для відновлення сил їм потрібно трохи побути на самоті. Чудова порода для зайнятих людей.

Перська

Перська

Перська кішка може мати безліч кольорів, а сірим, блакитним відтінком своєї чудової шубки вони виглядають особливо шикарно. Яскраві, бронзового кольору очі підкреслюють вишукану зовнішність кішок. Довга вовна передбачає щоденний догляд. Дуже розумні, ласкаві та товариські кішки.

Вам може бути також цікава стаття Породи рудих котів – сонячні улюбленці

Прокрутка до верху